Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Kategorie

Informacja o firmie

Firma Autokolor-Ukleja sp. z o. o. s. k. z siedzibą w Ujściu jest autoryzowanym dystrybutorem renomowanego producenta powłok lakierniczych PPG Industries.

Firma założona w 1994 roku w Ujściu, od początku swojej działalności związała się z marką ICI AUTOCOLOR - pioniera lakierów wodorozcieńczalnych. W 2000 roku ICI AUTOCOLOR został przejęty przez PPG Industries i nastąpiło podpisanie umowy dystrybucyjnej na obsługę  rejonu województwa Wielkopolskiego.

W 2003 roku rozszerzono rejon dystrybucji o województwo Pomorskie, Lubuskie i Kujawsko Pomorskie. Jednocześnie zwiększono asortyment lakierów należących do PPG Industries.

W 2010 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o dział lakierów do drewna, podpisując kontrakt z włoską marką Milesi wyznaczającą trendy w sektorze lakierowania drewna.

Do tej pory firma AUTOKOLOR-UKLEJA zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie:

Renowacji powłok lakierniczych samochodów osobowych i dostawczych
Produkcji - transport i lekki przemysł (CT/LIC)
Lakierów do drewna

Nasze działania wsparte są bogatym doświadczeniem i wykwalifikowanym personelem działu technicznego, oraz bezpośrednia współpraca z producentami materiałów i narzędzi lakierniczych: 3M, DYNABRADE, NORTON.

Nasza współpraca na zasadach dystrybucji z wieloma firmami, gwarantuje nowoczesne i doskonałe rozwiązania, a także prestiż.

Głównym źródłem naszej działalności jest dystrybucja lakierów samochodowych i przemysłowych marki PPG.

Nasi partnerzy

Witryna stworzona na platformie